O nás

V roce 2008, kdy se e-shop s vínem spouští, je RESPONSE MEDIA s.r.o. známá především jako firma specializovaná na Direct mailing a B2B reklamu. Zaměřujeme se na direct mailing do stavebnictví, obesíláme adresy projektantů, architektů, stavebních firem a prodejců stavebních materiálů, ale i bytových družstev a Sdružení vlastníků bytových jednotek. Naše činnost v této oblasti je příliš složitá a mnohotvárná, než abychom ji prezentovali stručně na webu. Naše práce a její výstupy se liší, obesíláme-li adresy projektantů nebo adresy bytových družstev. Chcete-li se dozvědět víc o našich direct mailech, kontaktujte nás přímo. Na tomto webu najdete pouze informace o prodeji vína.

Dovážíme vína od několika burgundských výrobců. Záměrně vyhledáváme malé podniky, které vyrábějí vína reprezentující místo vzniku, terroir, apelaci, ze které pocházejí. Samozřejmě nám záleží na dobrém poměru kvality a ceny. Proto jsme vybrali pana Michela Guillarda z Gevrey Chambertinu a rodinu Pelletier z Chateau de Prémeaux. Vína z obou jmenovaných vinařství reprezentují region Côte-de-Nuits, proslulý silnými červenými víny z odrůdy Pinot Noir. Podobně jsme vybrali i Domaine Roy Fréres z Auxey-Duresses, především pro jejich vína Premier Cru, která tak dobře reprezentují jemnost vín z regionu Côte-de-Beaune.

V budoucnosti bychom k těmto vínům chtěli přidat další z okolních apelací Meursault, Pommard a Volnay. Připravujeme i dovoz krásných bílých vín z Montagny a červených z Mercurey. Oba tyto regiony kromě toho, že dávají vynikající vína, splňují naši druhou, obchodní ambici, totiž tu, že bychom rádi dodávali nejen výborná vína, ale i za přijatelné ceny.

Copyright © 2023 RESPONSE MEDIA s.r.o. | Programming FOLDINA.cz